Zavřít nabídku

Nabídka

Ceníky a služby

Představení firmy - produktu - služby (stopáž 3 -5 min)

Potřebujete představit budoucím zákazníkům svojí firmu? Že stojí na pevných základech, má tradici, je spolehlivá, plná odborníků a že je schopná splnit jejich náročné požadavky? Pak máte jedinečnou možnost využít tento atraktivní formát.

Novinky - upoutávky (stopáž 3 min)

Máte horkou novinku, produkt, nebo službu, kterou potřebujete uvést na trh? Potřebujete vyrobit upoutávku na nějakou Vaší akci? Není nic jednoduššího, než se zastavit u nás ve studiu a s našimi kreativci probrat možnosti a nápady, jak vše vyrobit k Vaší spokojenosti. 

Návody (stopáž max. 10 min)

Provozujete nebo prodáváte nějaký systém, e-shopy, prodáváte technologie a produkty? Chcete mít konkurenční výhodu proti ostatním? Vaši zákazníci ocení, když jim nabídnete podporu ve formě video návodů a budou se k Vám vracet.

Velká prezentace (4 - 7 minut)

Vaše velké cíle a projekty si zaslouží důstojnou prezentaci, kterou oslovíte své klienty a přesvědčíte je o své kvalitě, rozsahu služeb, o tom, že jste schopni splnit jejich nejnáročnější představy a požadavky.

Limitovaná edice kalendáře s příběhem

Plánujete si nechat nafotit atraktivní kalendář, který jen tak nikdo nemá? Nechcete jiný, než jsou kalendáře Vašich konkurentů? Nabízíme zkušenosti při výrobě špičkových kalendářů s příběhem. Součástí takového kalendáře je DVD s natáčením bakstage jak vznikal.

Animace

V dnešní době je již pravidlem, že náročný divák očekává  při sledování video obsahu různé propracované animace a triky, kterými je reklama obohacena a které dodávají celému obsahu punc jedinečnosti.


Speciály

Kontaktní formulář

Falcon Media Broadcast s.r.o.

Fakturační adresa:

Legerova 389/56, Praha 2, 120 00

IČ: 28544536

DIČ: CZ28544536

 

Kontaktovat nás můžete:

telefonem: +420 603524124

mailem: kontaktní email

 

 


Kontaktní formulář

Kontaktujte nás pomocí formuláře

Součástí každých webových stránek může být kontaktní formulář kterým vás zákazníci mohou oslovit přímo! 

Zároveň jste pomocí ochranného kódu chráněni proti spamu pocházejícího z často nezabezpečených stránek.