Zavřít nabídku

Nabídka

Limitovaná edice kalendáře s příběhem

Plánujete si nechat nafotit atraktivní kalendář, který jen tak nikdo nemá? Nechcete jiný, než jsou kalendáře Vašich konkurentů? Nabízíme zkušenosti při výrobě špičkových kalendářů s příběhem. Součástí takového kalendáře je DVD s natáčením bakstage jak vznikal.

(omlouváme se za nekvalitní kopii - vznikla digitalizací zálohy ze starého páskového nosiče)

 

Při výrobě spolupracujeme s profesionálními fotografy, oděvními designéry a návrháři. Váš strategický partner jistě ocení možnost účasti na takovém natáčení a i Vy přijdete společně na nové možnosti spolupráce. Naši zákazníci vždy velice kladně vyhodnotili takovýto projekt, při kterém se aktivně zúčastnili jako součást týmu. Zrelaxovali se, prohloubili vztahy se svými obchodními partnery a získali společně nové zážitky. Staňte se na chvíli filmaři...

Pro větší reklamní efekt a zásah na diváka můžeme jednotlivá videa postupně publikovat na online denících (skupina MediaMC) formou seriálu. 

 

Prodejní cena kalendáře s příběhem je neporovnatelně vyšší, než běžné kalendáře. Při limitované edici se stává kalendář s příběhem velmi hodnotným dárkem a osobní vzpomínkou. Ke každé fotografii se natáčí samostatné video a celý soubor videí se pak na DVD s potiskem stává cennou součástí kalendáře... QR kódy na kalendáři umožňují přehrávání jednotlivých videí na mobilních zařízeních.

 

Cenová kalkulace bude stanovena podle rozsahu a náročnosti na základě osobního jednání. Kalkulace se odvíjí od lokace focení, ceny letenek, ubytování, technických a personálních nároků na fotografa, fotografický a filmový štáb. Kontaktovat nás můžete telefonem, nebo emailem pomocí formuláře ve spodní části našeho webu.

Kontaktní formulář

Falcon Media Broadcast s.r.o.

Fakturační adresa:

Legerova 389/56, Praha 2, 120 00

IČ: 28544536

DIČ: CZ28544536

 

Kontaktovat nás můžete:

telefonem: +420 603524124

mailem: kontaktní email

 

 


Kontaktní formulář

Kontaktujte nás pomocí formuláře

Součástí každých webových stránek může být kontaktní formulář kterým vás zákazníci mohou oslovit přímo! 

Zároveň jste pomocí ochranného kódu chráněni proti spamu pocházejícího z často nezabezpečených stránek.