Zavřít nabídku

Nabídka

Velká prezentace (4 - 7 minut)

Vaše velké cíle a projekty si zaslouží důstojnou prezentaci, kterou oslovíte své klienty a přesvědčíte je o své kvalitě, rozsahu služeb, o tom, že jste schopni splnit jejich nejnáročnější představy a požadavky.

Zakoupením tohoto produktu získáváte jedinečný reklamní nástroj, který pro Vás bude 24 hodin denně oslovovat nové zákazníky a přesvědčovat je, že Vy jste ti praví.

Náročný klient nechce většinou nic ponechat náhodě a právě kvalitní prezentace může být tím rozhodujícím pro konečné rozhodnutí. Ideální formát pro oslovení zahraničních turistů, kteří si vybírají kam pojedou, kde budou bydlet a jak budou trávit volný čas při své dovolené.

Při přípravě scénáře, lokace a samotného natáčení se klade velký důraz na detaily a využití techniky aby byl výsledek co nejlepší. Již na samém začátku je potřeba s klientem podrobně probrat jeho cíle a představy, co chce prezentací divákovi sdělit. Prezentace se natáčí filmovou kamerou v UHD rozlišení aby bylo dosaženo 100% efektu s možností promítání na velkých plochách a 4K televizorech. Pro dosažení divácky oblíbených efektů využíváme rychloběžné a časosběrné kamery, kamerový jeřáb, dron, steadycam, dolly kamerovou jízdu a podobně.

 

Prezentaci je samozřejmě možné nadabovat do různých jazyků (česky, čínsky, německy, rusky, anglicky). Ve spolupráci s partnery můžeme Vaší prezentaci umístit i na zahraniční servery.

Umístění prezentace na Vašich stránkách zvýší bonitu pro vyhledavače a Vaše stránky zatraktivní. Odkaz na Vaší prezentaci můžete předávat zároveň s vizitkou ve formě QR kódu, který budete mít na vizitce. Stačí na něj namířit chytrý telefon a začít sledovat video...
Cenová kalkulace bude stanovena podle rozsahu a náročnosti na základě osobního jednání. Kontaktovat nás můžete telefonem, nebo emailem pomocí formuláře ve spodní části našeho webu. V rámci naší skupiny MEDIA MC jsme schopni vyrobený materiál dále šířit přes online deníky a print. Orientační cena od: 55.000 Kč *

Zvuková stopa:  

běžně se využívá voice-over v požadovaném jazyku s hudebním podkresem

Volnou formou je prezentováno:

zadání vychází z potřeb klienta, většinou se jedná o volné průlety interiérem a exteriérem s citlivým prolínáním na základě příběhu, který je podrobně rozpracován ve scénáři. Pro lepší představu vytváříme storyboard podle kterého si s klientem odsouhlasíme jednotlivé záběry a celý příběh. Do prezentace mohou být zařazeny dodané fotografie, animace, prezentační videa, ukázky použití

*ceny jsou uvedeny bez DPH

Kontaktní formulář

Falcon Media Broadcast s.r.o.

Fakturační adresa:

Legerova 389/56, Praha 2, 120 00

IČ: 28544536

DIČ: CZ28544536

 

Kontaktovat nás můžete:

telefonem: +420 603524124

mailem: kontaktní email

 

 


Kontaktní formulář

Kontaktujte nás pomocí formuláře

Součástí každých webových stránek může být kontaktní formulář kterým vás zákazníci mohou oslovit přímo! 

Zároveň jste pomocí ochranného kódu chráněni proti spamu pocházejícího z často nezabezpečených stránek.