Zavřít nabídku

Nabídka

Prodej televizního studia

Pro realizaci Vašich náročných  projektů máme profesionální televizní, filmové a fotografické studio. Studio 13,5 x 10 x 3,5m je vybavené vícekamerovým profesionálním režijním TriCaster systémem, jaký používají velké televizní stanice, včetně animovaných prolínaček, grafických a titulkových efektů, široké podpory souborových formátů, online streamu (živého vysílání), play listu atd. Díky tomu jsme schopni vyrábět na přání klienta profesionální televizní formáty, produktová videa, talk show, různé soutěžní, prodejní, zábavné, publicistické, zpravodajské a jiné pořady

Cyklorama Green screen
Velká profesionální Cyklorama green screen 6 x 7,5 x 3,5m, rovnoměrné LED nasvícení, barevná teplota 4000K, umožní trikové natáčení reklamních formátů, natáčení videoklipů a podobně.
To vše umocněné využitím postprodukčních trikových a animačních programů (Adobe Creative Cloud, Edius, DaVinci Resolve ...) zajistí výrobu 100%  profesionálního trikového videa, které náročný divák očekává.

Technické vybavení
Technický pokrok jde neustále dopředu a v obchodech jsou již běžně dostupné televize s UHD (ultra high defnition) rozlišením. Pro zajištění vysoké kvality záznamu disponujeme revoluční digitální filmovou kamerou Blackmagic Cinema Camera 2,5K senzor,  3D kamerami Panasonic HDC - Z10000 a kamerami pro extrémní záběry GOPRO HD HERO3 Black Edition.

Samozřejmostí je i další profesionální vybavení pro náročnější technické záběry ve studiu i exteriéru jako například steadycam, kamerový jeřáb Jimi jib, profesionální těžké skládací koleje 3x 1,5m + full Dolly track, přenosná halogenová světla, mikrofony  DPA  a další.....

Cena 1. 900 000,- Kč  + dph

Kontakt:   Jiří Bažant    tel. 603524124     jiri.bazant@fameb.cz

Kontaktní formulář

Falcon Media Broadcast s.r.o.

Adresa televizního studia:

Soustružnická 3, Praha 9 Hloubětín 198 00

 

Fakturační adresa:

Legerova 389/56, Praha 2, 120 00

IČ: 28544536

DIČ: CZ28544536

 

Kontaktovat nás můžete:

telefonem: +420 603524124

mailem: kontaktní email

 

 


Kontaktní formulář

Kontaktujte nás pomocí formuláře

Součástí každých webových stránek může být kontaktní formulář kterým vás zákazníci mohou oslovit přímo! 

Zároveň jste pomocí ochranného kódu chráněni proti spamu pocházejícího z často nezabezpečených stránek.